Всеукраїнський науково-методичний семінар (у форматі фестивалю) з питань упровадження інноваційної програми «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку»

23 трав. 2019
23 травня 2019 делегація від Черкаської області взяла участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі (у форматі фестивалю) з питань упровадження інноваційної програми «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», який відбувся у м. Київ.

У складі делегації були: Сіренко Алла Євгенівна, завідувач відділу дошкільної освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОП», Мазур Людмила Петрівна, методист відділу освіти Городищенської районної ради; Шматкова Марія Вікторівна, завідувач дошкільного навчального закладу №2 «Зірочка» Городищенської районної ради; Козюбра Тетяна Анатоліївна, вихователь-методист ДЗО «Малятко» №1 м. Жашків; Шингур Тетяна Вікторівна, директор ДЗО «Малятко» №1 м. Жашків; Різник Оксана Семенівна, головний спеціаліст відділу освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

В рамках семінару учасники мали змогу ознайомитися з виставкою дидактично-методичних матеріалів учасників Всеукраїнського експерименту «Формування економічно- екологічно- та соціально доцільної поведінки у дітей дошкільного віку на основі впровадження курсу «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку»». Під час пленарного засідання цінними стали доповіді: Пометун О.І., співавтора програмно-методичного комплекту «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», головного наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Гавриш Н.В., співавтора програмно-методичного комплекту «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», керівника дослідно-експериментальної роботи, старшого наукового співробітника Інституту проблем виховання НАПН України, доктора педагогічних наук, професора; Низьковської О.В., наукового співробітника відділу засобів навчання та обладнання Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти», куратора експерименту «Формування економічно- екологічно- та соціально доцільної поведінки у дітей дошкільного віку на основі впровадження курсу «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку»».

Під час майстер-класів значущім практичним досвідом поділилися учасники дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня «Формування економічно- екологічно- та соціально доцільної поведінки у дітей дошкільного віку на основі впровадження курсу «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку»».

Дякуємо організаторам даного фестивалю за прекрасний набутий досвід. Успіхів!