17 січ. 2018
Повідомляємо, що відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Організація продуктивної діяльності дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти та сім’ї» (методика)

Для розгляду пропонуються такі питання:

1. Організація зображувальної діяльності з дітьми дошкільного віку (методика проведення).

2. Організація трудової діяльності з дітьми дошкільного віку (методика проведення).

3. Організація конструктивної діяльності (методика проведення).

5. Організація ліплення з дітьми дошкільного віку (методика проведення).

6. Організація аплікаційної діяльності з дітьми дошкільного віку

Матеріали для участі в Інтернет-семінарі просимо надіслати не пізніше 20 лютого 2018 року на електронну адресу: [email protected].

Обговорення запропонованих матеріалів учасників буде відбуватися на форумі Черкаського освітянського порталу протягом 5 березня – 23 березня 2018 року.

Вимоги до оформлення матеріалів Інтернет-семінару Організація продуктивної діяльності дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти та сім’ї» (методика):

-       назву файлу давати за прізвищем автора латинськими літерами (наприклад: Sydorenko);

-       шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,15, абзац – 1,25 см, всі поля – 2 см, редактор Word;

-       обсяг статті – 7-10 сторінок формату А-4;

-       назва матеріалу не повинна дублювати назву обраного питання;

-       на початку матеріалу вказати прізвище, ім’я, по батькові автора(ів) та повну назву навчального закладу та написати коротку анотацію матеріалу (2-3 речення - короткий виклад змісту статті);

-       список використаних джерел (згідно вимог, у кінці роботи - не менше 5);

-       посилання на джерела – у квадратних дужках [3, с. 65];

-       матеріали мають містити приклади з власного досвіду та методику організацію зазначеної діяльності.

Подані статті будуть перевірятися на унікальність авторського тексту, матеріали, що не відповідають вимогам та мають авторського тексту менше ніж 60% братися до обговорення не будуть.