Традиційний конкурс «Панич та Панночка

10 груд. 2018
У дошкільному навчальному закладі «Дніпряночка» села Червона Слобода Черкаського району відбувся 25 традиційний конкурс «Панич та Панночка – 2018».

Свою майстерність у конкурсній програмі демонстрували 8 вихованців. Запекла боротьба почалась із перших хвилин конкурсу. Глядачі з захопленням стежили за дітьми, які полонили присутніх своїми талантами та вміннями, гаряче вболівали за кожного. Бурхливими оплесками дякували присутні за номер «Чарівні фокуси» Вертегел Каріні, за хореографічну композицію «Обійми мене» – Плітко Ангеліні, за урок ментальної арифметики – Овчаренко Дімі, за вірші англійською мовою – Янович Валентині. Неперевершені костюми з підручного матеріалу переконали, що фантазії та таланту батьків вихованців немає меж.

У перервах між конкурсами присутні мали змогу насолодитись номерами, які підготувала з вихованцями музичний керівник Цюра Віра Михайлівна.

Поважне журі оцінювало конкурс.   За його результатами  титул «Панич – 2018» здобув Зима Едік, а «Панночка – 2018» - Костанян Злата. Всі учасники конкурсу нагороджені грамотами і подарунками.

Традиційний конкурс «Панич та Панночка – 2018» став справжнім святом і для дітей, і для батьків, і для усіх присутніх.

Світлини з даного дійства Ви можете переглянути у розділі Фотоальбоми

.