Тарас Шевченко

26 лют. 2021
День народження Т.Г. Шевченка

9 березня святкуємо день народження Тараса Шевченка - українського поета, художника, класика української літератури.

Із творами Т.Г. Шевченка дітей знайомлять переважно в школі, проте у творчому доробку великого Кобзаря є такі поезії, зміст яких доступний і зрозумілий дошкільникам.

З метoю вивчення твoрчocті Великoгo Кoбзaря, педaгoгaми дoшкільних навчальних заклaдів Черкacькoї oблacті підгoтoвлений нaвчaльний пocібник, у який ввійшли рoзрoбки зaнять, cвят, рoзвaг для рoбoти з дoшкільникaми. Сподіваємося, що сприймання дітьми поетичного слова Шевченка розширить їхні знання та уявлення про навколишній світ, природу рідного краю, красу і велич рідної мови, збагатить їхній словниковий запас.

З матеріалами навчального посібника  можна ознайомитись в розділі "Методична робота".