Навчальна програма «Супергерої FAST»

7 квіт. 2021
Залучення закладів освіти до навчальної програми «Супергерої FAST» в Україні

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 4/427-21 від 02.04.2021 повідомляємо Вам щодо залучення закладів освіти до навчальної програми «Супергерої FAST» в Україні. Програма розроблена міжнародною ініціативою Angels за участі Департаменту освіти та соціальної політики Університету Македонії.

За даними Всесвітньої організації боротьби з інсультом, кожна четверта людина страждає від даного захворювання упродовж життя. Переважно воно вражає людей старшого віку. Низька обізнаність про перші ознаки хвороби призводить до інвалідизації та смерті пацієнтів. Діти є джерелом нових знань у родині і, якщо дитина знатиме симптоми вищевказаної недуги, то кожен член родини їх також вивчить. Саме тому, основною метою інтерактивної навчальної програми є ознайомлення дітей 5-9 років з ознаками інсульту та формування у них уміння викликати невідкладну допомогу.

Просимо поінформувати педагогічних працівників про участь у тренінгах, де буде представлено програму та надано додаткову інформацію про інтерактивні навчальні матеріали.

З повною інформацією щодо програми «Супергерої FAST» можна ознайомитись на офіційному сайті проєкту: https://ua-uk.fastheroes.com/ .

За цим же посиланням можна пройти реєстрацію для участі у проєкті.