м. Черкаси. Педагогічний інтернет-клуб «Дивограй дошкільної педагогіки»

18 бер. 2024

МОЯ КОСМІЧНА МРІЯ

Кожен з нас мріє. І дорослі, і малі, всі уявляють собі інший світ - щасливий, безтурботний, сповнений любові, посмішок, і, звісно, без війни. Мрії надихають, мотивують і дають віру в себе і свої сили.
1 лют. 2024

Підтримуйте ментальне здоров’я дошкільнят та отримуйте розвивальні набори

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine
1 груд. 2023

Інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»

На допомогу управлінцям, керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти (установ) методистами відділу професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників».
23 вер. 2023

День Дошкілля

Вітаємо з Днем працівника дошкільної освіти!
15 вер. 2023

Сучасне дошкілля під крилами захисту

З 18 вересня розпочинається ІІ (фінальний) етап фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту».
15 вер. 2023

До ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

БФ «Щаслива лапа» запрошує навчальні заклади долучитись 4-11 жовтня 2023 року до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
24 серп. 2023

День Незалежності

Вітаю з Днем Незалежності України!
23 серп. 2023

ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР

22 серп. 2023

НЕВИДИМІ ДАРИ. ЗНАХОДЬ СВОЮ СИЛУ

Ура! Ми сьогодні випускаємо в ефір - у вільний доступ - новий проєкт. Гра «НЕВИДИМІ ДАРИ. ЗНАХОДЬ СВОЮ СИЛУ». Ця гра для дітей (3-10 років) створена в допомогу батькам, освітянам, психологам, ведучим дитячих груп - для того, щоб діти та дорослі в ігровій формі повертали контакт із тілом.
3 серп. 2023

Конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!»

Академія української преси оголошує конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!» ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? • дошкільнята (4-6 років); • школярі (7-10 років); • вчительство в партнерстві з дітьми обох вікових категорій.