Підтримуйте ментальне здоров’я дошкільнят та отримуйте розвивальні набори

1 лют. 2024
Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine.

Умови конкурсу:

Запишіть коротке відео, як ви разом зі своїми вихованцями робите руханку під пісню «Я і ТИ»: youtu.be/-640UyECWuM

Оберіть один з інструментів підтримки ментального здоров'я дітей з Рекомендацій Міністерство освіти і науки України: bit.ly/47ZVjfs. Зробіть відео/фото про те, як ви його використовуєте у роботі з вашими вихованцями та додайте опис;

Поділіться своїм найдієвішим інструментом (комплексом інструментів) для розвитку навичок дошкільнят: bit.ly/48V1rXE Зробіть відео/фото про те, як ви його застосовуєте у роботі з вашими вихованцями, додайте опис.

Відправте всі виконані завдання через нашу форму: bit.ly/42oLk2f

Конкурс триває до 29 лютого. Серед всіх учасників ми оберемо 200 переможців, які отримають розвивально-розважальні набори для дітей від ЮНІСЕФ.

Важливо:

Учасниками конкурсу можуть бути всі вихователі, що представляють різні дитячі групи одного державно-комунального закладу дошкільної освіти. На жаль, у конкурсі не можуть брати участь родини, приватні навчальні заклади та шкільні колективи.

Також закликаємо ділитися вашими відео/фото з конкурсу в соцмережах з хештегом #ЯіТи та відміткою UNICEF Ukraine. Нумо гратися і не боятися!