Співпраця ДНЗ «Яблунька» із ТОВ «Маяк-Худяки»

17 лист. 2017
Пізня осінь - традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще відзначення професійного свята аграріїв. 17 листопада 2017 року з найщирішими побажаннями дошкільнята ДНЗ «Яблунька» села Худяки завітали до ТОВ «Маяк - Худяки».

Завідувач дошкільного закладу Короп Лариса Володимирівна привітала всіх працівників господарства короваєм, спеченим працьовитими руками кухарів закладу. А натомість отримала коровай, виготовлений із борошна нового врожаю, та солодощі для дітей. Діти подарували працівникам веселі пісні, запальні таночки та гарні теплі слова знагоди Дня працівників сільського господарства.

Дошкільнята під час екскурсії ознайомились із транспортом, що забезпечує потреби господарства: комбайнами, тракторами та вантажними машинами. У дошкільнят залишились приємні враження від зустрічі та від самої поїздки тому, що здійснювалась вона на автобусі, який був виділений дошкільнятам ТОВ «Маяк-Худяки».

Після відвідування ТОВ «Маяк-Худяки» педагоги переконались у тому, що співпраця та налагодження зв’язків між громадськими організаціями і дошкільними закладами можлива і корисна, сприяє розбудові національної освіти, зростанню ролі і місця дошкільної освіти у суспільстві.