29 жовт. 2018
Відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводив Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання казки для розвитку емоційної сфери дітей дошкільного віку».

Для розгляду пропонувалися такі питання:

1. Специфіка ознайомлення з казкою дітей різного вікового періоду дошкільного дитинства та їх емоційна реакція на зазначений літературний жанр.

2. Використання казки під час організації різних видів діяльності з дітьми різного віку.

3. Особливості впливу різних видів казки на емоційний стан дітей дошкільного віку.

5. Особливості емоційного сприйняття дітьми дошкільного віку характерних казкових героїв.

6. Методики використання казки для стабілізації емоційних реакцій дітей дошкільного віку.

Переглянути матеріали можна у розділі "Семінари".  Запрошуємо приняти участь у обговорені відібраних матеріалів.

Обговорення запропонованих матеріалів учасників буде відбуватися на форумі

протягом 31 жовтня – 16 листопада 2018 року.