ОСВІТНІЙ КОУЧИНГ «ПАНОРАМА ІННОВАЦІЙ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

4 груд. 2019
ОСВІТЯНИ ПІДВИЩУВАЛИ ФАХОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ «ПАНОРАМА ІННОВАЦІЙ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

03.12.2019 В КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників ЧОР» відбувся освітній коучинг «Панорама інновацій професійного розвитку педагогічних працівників Черкащини в контексті Нової української школи».

Працівники закладів дошкільної освіти відвідали педагогічні вернісажі «Уроки батьківства в закладах дошкільної освіти» (Сіренко А.Є., Ванько К.І.) та «Діти з особливими освітніми потребами: крок до прийняття» (Галушко М.І.), інтерактивну освітню студію «STEM у закладах дошкільної освіти: граємо, розвиваємо, навчаємо» (Зоря Ю.М.), взяли участь у майстер-класі «Психологічні аспекти культури толерантності» (Афанасенко В.І.). Для освітян закладів дошкільної освіти області була підготовлена партисипативна аналітика «Рамкові умови педагогіки партнерства» (Андрющенко Т.К.).

Закінчився захід «відкритим мікрофоном», під час якого відбувся зворотній зв’язок між науково-педагогічними працівниками інституту та педагогами області щодо змісту і форм навчальних занять у рамках освітнього коучингу «Панорама інновацій професійного розвитку педагогічних працівників Черкащини в контексті Нової української школи».

Учасники освітнього коучингу отримали документ про підвищення кваліфікації обсягом 4 години, або 0,15 кредиту ЄКТС.