Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Формування інженерного мислення у дітей дошкільного віку»

21 лют. 2020

Для розгляду пропонуються такі питання:

1. Використання методу прихованих властивостей об’єкта з дітьми дошкільного віку для формування дослідницьких умінь

2. Використання методу аналізування ситуації через розкладання та синтезу обставин для формування причинно-наслідкових зв’язків.

3. Організація ступеневої конструктивної діяльності (мінімум інформації – максимум міркувань).

5. Використання методу моделювання та алгоритмізації.

6. Використання методу тенденцій та асоціацій під час організації продуктивних видів діяльності

Матеріали для участі в Інтернет-семінарі просимо надіслати не пізніше 20 березня 2020 року на електронну адресу: [email protected].

Обговорення запропонованих матеріалів учасників буде відбуватися на форумі Черкаського освітянського порталу протягом 1 квітня – 14 квітня 2020 року.

Вимоги до оформлення матеріалів Інтернет-семінару «Формування інженерного мислення у дітей дошкільного віку»:

• назву файлу давати за прізвищем автора латинськими літерами (наприклад: Sydorenko);
  • шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,15, абзац – 1,25 см, всі поля – 2 см, редактор Word;
  • обсяг статті – 5-7 сторінок формату А-4;
  • назва матеріалу не повинна дублювати назву обраного питання;
  • на початку матеріалу вказати прізвище, ім’я, по батькові автора(ів) та повну назву навчального закладу та написати коротку анотацію матеріалу (2-3 речення - короткий виклад змісту статті);
  • список використаних джерел (згідно вимог, у кінці роботи - не менше 5);
  • посилання на джерела – у квадратних дужках [3, с. 65];
  • матеріали мають містити приклади з власного досвіду та методику організацію зазначеної діяльності.

Подані статті будуть перевірятися на унікальність авторського тексту, матеріали, що не відповідають вимогам та мають авторського тексту менше ніж 70% братися до обговорення не будуть.