ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ХАБ

20 квіт. 2020
Запрошуємо педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОСВІТНЬОМУ ХАБІ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Шановні колеги!

Упродовж одинадцяти років поспіль на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників  Черкаської обласної ради» (далі – ІНСТИТУТ) за науково-методичного сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Інституту проблем виховання НАПН України проводився Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій як форум кращих освітян-інноваторів, у якому брали участь педагоги та вчені Польщі, Сполучених Штатів Америки, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Республіки Кореї, Республіки Білорусь, Казахстану, Республіки Молдова та інших країн. Понад три тисячі вітчизняних і зарубіжних педагогів та вчених презентували на фестивалі авторські наукові ідеї, методики, технології, інноваційні методи та форми роботи. Понад 900 авторів конкурсних робіт визнано переможцями та нагороджено Дипломами.

Це дало змогу започаткувати на базі ІНСТИТУТУ всеукраїнський освітній хаб педагогічних інновацій – базовий центр накопичення та розповсюдження авторських методик, технологій, моделей освітнього процесу та управлінської діяльності, інноваційних методів та форм роботи.

Запрошуємо педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти взяти участь у  ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОСВІТНЬОМУ ХАБІ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, який буде проводитись у два етапи:

- І етап (дистанційний) – квітень-серпень 2020 року;

- ІІ етап (очний) – 28-29 жовтня 2020 року.