Навчання основ медіаграмотності дітей старшого дошкільного віку

15 трав. 2021
Запрошуємо педагогічних працівників закладів дошкільної освіти до участі в інтернет-семінарі «Навчання основ медіаграмотності дітей старшого дошкільного віку».

Для розгляду пропонуються такі питання:

1.      Медіаосвіта батьків як засіб виховання медіаграмотного дошкільника.

2.      Медіаосвітні ігри для дітей дошкільного віку (якщо наводиться гра, слід вказати: тему, мету та завдання, хід гри).

3.      Особливості створення сприятливого освітнього середовища для формування основ медіаграмотності.

4.      Розвиток критичного мислення: умови, методи, засоби.

Матеріали для участі в інтернет-семінарі просимо надіслати не пізніше 6 червня 2021 року на адресу:[email protected]

Вимоги до оформлення матеріалів:

Ø  назву файлу давати за прізвищем автора латинськими літерами (наприклад: Sydorenko);

Ø  шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,15, абзац – 1,25 см, всі поля – 2 см, редактор Word;

Ø  обсяг статті – 5-7 сторінок формату А-4;

Ø  назва матеріалу не повинна дублювати назву обраного питання;

Ø  на початку матеріалу вказати прізвище, ім’я, по батькові автора(ів) та повну назву навчального закладу та написати коротку анотацію матеріалу (2-3 речення - короткий виклад змісту статті);

Ø  список використаних джерел (згідно вимог, у кінці роботи - не менше 5);

Ø  посилання на джерела – у квадратних дужках [3, с. 65];

Ø  матеріали мають містити приклади з власного досвіду та методику організацію зазначеної діяльності.

Учасники мають обов’язково зареєструватися за покликанням https://forms.gle/5AgMHmqhgS6j56zx8 не пізніше 06.06.2021року.

Зареєстровані учасники, які надішлють матеріали, отримають посилання на платформу, на якій буде проходити обговорення.