11 серп. 2022

8 серп. 2022

В Україні запрацював застосунок з мінної безпеки MineFree

8 серп. 2022

Новий застосунок «НУМО розвивальні ігри»

Новий застосунок «НУМО розвивальні ігри» містить ігри, малюнки, завдання та цікаві історії для дітей віком 3–6 років.
7 лип. 2022

Світлана Ройз книжка-практикум для дітей і підлітків

Світлана Ройз спільно з ГО “Смарт освіта” і ЮНІСЕФ створили і виклали у відкритий доступ книжку-практикум для дітей і підлітків із 22-ма практиками для відновлення психологічної стійкості.
29 квіт. 2022

ЮНІСЕФ запускає мобільний додаток Bebbo, щоб допомогти батькам піклуватися про дітей під час війни Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запускає безкоштовний мобільний додаток Bebbo для підтримки батьків та осіб, які доглядають за дітьми віком від 0 до 6 років.
28 квіт. 2022

Підготовка до садка: книжка у відкритому доступі

Доступ до електронної версії книжки сімейної та дитячої психологині Світлани Ройз «Я сьогодні йду в садок» виклало в відкритий доступ видавництво Книголав
24 квіт. 2022

З великим святом Світлого Великодня!

Христос Воскрес!
20 квіт. 2022

Для наших маленьких черкасців запроваджують онлайн-садочок «ЧЕ-садочок»

Не бачити щодня друзів, не спілкуватись та не гратись з ними. Маленькі черкасці із самого початку війни також вимушені були змінити звичайне цікаве життя на життя між повітряними тривогами, переїзд до інших міст та країн. І малюкам пережити та прийняти такі зміни набагато важче, ніж дорослим.
10 квіт. 2022

Рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні.

Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні.
19 бер. 2022

УВАГА!!! КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА БЕРЕЗЕНЬ 2022 РОКУ!!!