3 серп. 2023

Конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!»

Академія української преси оголошує конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!» ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? • дошкільнята (4-6 років); • школярі (7-10 років); • вчительство в партнерстві з дітьми обох вікових категорій.
24 лип. 2023

Світлана Ройз 50 + 1 ресурс

Пісні, мультфільми, казки, ідеї для дітей молодшого віку - українською. Які ви порадили ❤ Сьогодні в інтерв'ю я розповідала, чому так важливо дітям молодшого віку дивитись продукти саме українською мовою. Є дослідження про те, як формується відчуття мови у дітей. Якщо діти до 18 місяців занурені в мовне середовище, слухають і бачать артикуляцію, що відповідає саме цій мові – навіть, якщо потім вони зростають в іншому мовному середовищі – вони будуть сприймати цю першу мову "своєю", вони будуть її впізнавати та відчувати. Важливо не тільки чути мову, а й співвідносити з правильною артикуляцією (коли ми дивимося мультфільми та фільми з перекладом, артикуляція героїв інша)
7 черв. 2023

Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи : методичні рекомендації
6 черв. 2023

Плануємо навчальний рік із АУП

Плануємо навчальний рік із АУП: медіаосвітні видання та ресурси
1 черв. 2023

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.
29 трав. 2023

Всеукраїнський фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Запрошуємо педагогів-практиків взяти участь у Всеукраїнському фестивалі «Сучасне дошкілля під крилами захисту»! який відбудеться з 01 червня по 27 вересня 2023 року
18 трав. 2023

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

З Днем вишиванки
12 трав. 2023

Видавництво РАНОК

Новинки та хіти дошкільного сектору видавництва «Ранок» і їх можливості в розвитку та освіті дошкільнят
11 трав. 2023

РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ЕОР - 2023

У 2023 році Конкурс проведено відповідно до наказу комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – Інститут) від 26.12.2022 №107 « Про проведення обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс“ з 01 березня по 20 квітня 2023 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
5 трав. 2023

Плануємо навчальний рік разом

Плануємо навчальний рік разом. Запрошуємо на онлайн-презентацію видань та ресурсів АУП