13 бер. 2020

Засідання обласної творчої групи
10 бер. 2020

Коронавірус

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення
5 бер. 2020

Майстер-клас

Майстер-клас на базі центру STEM-освіти
21 лют. 2020

Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Формування інженерного мислення у дітей дошкільного віку»

6 лют. 2020

Навчально-практичний тренінг "Підвищення якості дошкільної освіти в Україні"

6-7 лютого 2020 року представники Черкаської області взяли участь у Навчально-практичному тренінгу «ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ», який проводив Всеукраїнський фонд "Крок за кроком"
9 груд. 2019

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти (стаціонарна форма навчання)
4 груд. 2019

ОСВІТНІЙ КОУЧИНГ «ПАНОРАМА ІННОВАЦІЙ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

ОСВІТЯНИ ПІДВИЩУВАЛИ ФАХОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ «ПАНОРАМА ІННОВАЦІЙ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»
22 лист. 2019

Школа професійного становлення молодого вихователя "Грані"

Засідання міської Школа професійного становлення молодого вихователя "Грані".
20 лист. 2019

ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «УРОКИ БАТЬКІВСТВА»

20 листопада 2019 на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» для методистів, що відповідають за дошкільну ланку освіти, методичних служб районів, міст та ОТГ відбувся обласний науково-практичний семінар «Уроки батьківства».
11 лист. 2019

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти (стаціонарна форма)