17 серп. 2020

Серпнева конференція

Секція керівників методичних об’єднань завідувачів закладів дошкільної освіти «Сучасна парадигма розвитку дошкільної ланки освіти. Інноваційні стилі та підходи до організації освітнього процесу в ЗДО»
17 серп. 2020

Всеукраїнська серпнева конференція онлайн.

У вівторок, 18 серпня 2020 року, Міністерство освіти і науки проведе Всеукраїнську серпневу конференцію онлайн.
11 серп. 2020

КОНЦЕПЦІЯ розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти)

Кабінет Міністрів України ухвалив Концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), реалізація якої передбачена до 2027 року. Це відбулось сьогодні, 5 серпня 2020 року, під час засідання Уряду.
4 серп. 2020

Відеоконференція за темою “Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами духовно-морального виховання”

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 28.07.2020 № 6/905-20 Директоратом дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОНУ 4 серпня 2020 було проведено відеоконференцію за темою “Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами духовно-морального виховання”.
27 лип. 2020

НА ЩО НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ БЕЗПЕЧНОГО ПРИВАТНОГО ДИТСАДКА

Влітку батьки обирають дитячий садок для своєї дитини. При виборі приватного закладу дошкільної освіти необхідно звертати додаткову увагу на безпечність дитсадка. Команда підтримки реформ Міністерства освіти і науки розробила рекомендації для батьків, на що варто звертати увагу при виборі безпечного приватного дитсадка.
9 лип. 2020

КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ЯКІСНА ТА ДОСТУПНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА: ЗАВЕРШЕНО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
1 черв. 2020