25 вер. 2021

Всеукраїнський тиждень дошкілля

Всеукраїнський тиждень дошкілля 20–24 вересня 2021 року
17 вер. 2021

Фестиваль авторської казки для дошкільника «Казка за казкою»

До Тижня Дошкілля в України із 27 вересня 2021 року відділ дошкільної освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти Черкаської обласної ради» проводить серед педагогів закладів дошкільної освіти фестиваль авторської казки для дошкільника «Казка за казкою».
14 вер. 2021

Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти

Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання основних педагогічних підходів у освітньому процесі з дітьми дошкільного віку»
25 серп. 2021

Челендж “Малята єднають Україну”

Відділ дошкільної освіти КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти Черкаської обласної ради” провів челендж “Малята єднають Україну” серед закладів дошкільної освіти Черкаської області.
16 серп. 2021

Обласна Серпнева конференція

Секція голів методичних об’єднань керівників закладів дошкільної освіти в рамках обласної Серпневої конференції
4 серп. 2021

Челендж “Малята єднають Україну”

Відділ дошкільної освіти КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти Черкаської обласної ради” проводить челендж “Малята єднають Україну” серед закладів дошкільної освіти Черкаської області.
20 трав. 2021

День вишиванки: історія свята та цікаві факти
15 трав. 2021

Навчання основ медіаграмотності дітей старшого дошкільного віку

Запрошуємо педагогічних працівників закладів дошкільної освіти до участі в інтернет-семінарі «Навчання основ медіаграмотності дітей старшого дошкільного віку».
13 трав. 2021

Рятівники чистоти