7 груд. 2020

ПРЕЗЕНТОВАНО КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМУ І ЧАТ-БОТ НУМО ДЛЯ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, ФОРМУВАННЯ М’ЯКИХ І ТЕХНІЧНИХ НАВИЧОК – ПРЕЗЕНТОВАНО КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМУ І ЧАТ-БОТ НУМО ДЛЯ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ
15 жовт. 2020

Засідання творчої групи «Формування інженерного мислення дітей дошкільного віку»

20 жовтня 2020 року відбудеться засідання обласної творчої групи «Формування інженерного мислення дітей дошкільного віку»
25 вер. 2020

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ

Засідання обласної творчої групи з проблеми: «Використання казки у розвитку емоційної сфери дитини передшкільного віку»
24 вер. 2020

ЯКІСТЬ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ДОШКІЛЛІ: УКРАЇНА ВПЕРШЕ ОЦІНИТЬ ЙОГО ЗА ШКАЛОЮ ECERS

25 вересня 2020 року о 13:00 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться офіційна презентація старту національного дослідження якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням методики Early Childhood Environment Rating Scale (ECERS-3).
24 вер. 2020

27 ВЕРЕСНЯ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ
10 вер. 2020

Онлайн консультування

Консультації для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.
1 вер. 2020

Перше вересня

День знань
25 серп. 2020

ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ КЕРІВНИКІВ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СУЧАСНА ПАРАДИГМА РОЗВИТКУДОШКВЛЬНОЇ ЛАНКИ ОСВІТИ. ІННОВАЦІЙНІ СТИЛІ ТА ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗДО»
21 серп. 2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

ВІТАЄМО
18 серп. 2020

Як працюватимуть дитячі садочки з вересня: рекомендації від UNISEF та МОЗ

48 % дитячих садочків України відновили роботу після послаблення карантину у травні. З вересня заклади дошкільної освіти працюватимуть скрізь, окрім «червоної» зони адаптивного карантину. Які правила діятимуть у садочках, які поради дає UNISEF та як із дітьми говорити про коронавірус — про усе це ішлося на щорічній Серпневій конференції МОН «Освіта в умовах пандемії». Ми записали найважливіші тези та цифри.