13 груд. 2016

Майстер-клас Лук’янчук Лариси на тему «Використання термомозаїки «НАМА» у освітньо-виховному процесі» для вихователів дошкільних навчальних закладів

13 грудня 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся майстер-клас Лук’янчук Лариси на тему «Використання термомозаїки «НАМА» у освітньо-виховному процесі» для вихователів дошкільних навчальних закладів.
8 груд. 2016

Місто майстрів

Напередодні новорічних свят в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» №3 м. Жашків (керівник Третяк Надія Петрівна) відбулося традиційне засідання творчої групи дошкільних працівників «Місто майстрів».
6 груд. 2016

6 грудня 2016 року в рамках акції "16 днів проти насильства" на базі ДНЗ "Сонечко" було проведено практичне заняття для психологів ДНЗ міста "Формування безпечної поведінки дітей в ситуації ризику та усвідомленого батьківства у дорослих".
1 груд. 2016

Використання мнемотехніки в роботі з дітьми дошкільного віку

На базі дошкільного навчального закладу №6 «Золотий ключик» відбулося чергове засідання МО вихователів Жашківського району за темою «Використання мнемотехніки в роботі з дітьми дошкільного віку».
25 лист. 2016

«Панич та Паняночка ДНЗ «Дніпряночка – 2016 року»

25 листопада 2016 року у дошкільному навчальному закладі «Дніпряночка» села Червона Слобода відбувся 24 – й традиційний конкурс «Панич та Паняночка ДНЗ «Дніпряночка – 2016 року».
24 лист. 2016

Науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти з проблеми: "Організація провідних видів діяльності з дошкільниками."

24 листопада 2016 року на базі КНЗ «Обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти з проблеми: «Організація провідних видів діяльності з дітьми дошкільного віку».
18 лист. 2016

Районний семінар – практикум «Ремесла нашого краю»

18 листопада на базі ДНЗ «Ромашка» №4 м. Жашків проведено районний семінар – практикум «Ремесла нашого краю»
4 лист. 2016

Родинне свято «Свято гарбузової каші»

Вже стало доброю традицією проводити родинні свята у дошкільному навчальному закладі «Ластівка» с.Хутори. Його з нетерпінням чекають не тільки діти, але й батьки та педагоги.
26 жовт. 2016

Всеукраїнська нарада з питань стану та перспектив розвитку дошкільної освіти

26 жовтня 2016 року в актовій залі Міністерства освіти і науки відбулась Всеукраїнська нарада з питань стану та перспектив розвитку дошкільної освіти.
25 жовт. 2016

Круглий стіл за результатами впровадження програми "Навчіть дитину захищатись"

Відповідно до плану роботи обласний центр практичної психології і соціальної роботи та відділ дошкільного навчання КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводять 25 жовтня 2016 року Круглий стіл на тему «Попередження сексуального насильства над дітьми старшого дошкільного віку: досвід та актуальні питання».