11 жовт. 2016

Обласна науково-практична конференція

11 жовтня 2016 року на базі КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР" відбудеться обласна науково-практична конференція Дошкільна освіта Черкащини на шляху до сталого розвитку.
27 вер. 2016

I Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасне дошкілля у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

27 вересня 2016 року завідувач та методист відділу дошкільної освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» Сіренко А.Є., Ванько К.І., прийняли участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасне дошкілля у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», яка проходила у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.
23 вер. 2016

Святкування Всеукраїнського дня дошкілля

23 вересня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося святкування Всеукраїнського дня дошкілля за участі делегацій освітян з усієї України.
22 вер. 2016

VІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Повідомляємо, що 22-23 вересня 2016 року за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» буде проведено очний тур VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій
25 серп. 2016

Серпнева педагогічна конференція працівників освіти

25-26 серпня на Черкащині відбулася серпнева педагогічна конференція працівників освіти, яка була присвячена початку нового навчального року
18 трав. 2016

Науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти

На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти з проблеми: «Професійне вдосконалення педагогів через використання методичною службою інтерактивних форм навчання».
23 квіт. 2016

ТЕХНОЛОГІЇ МНЕМОТЕХНІКИ В СИСТЕМІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Відділ дошкільної освіти КЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників” ЧОР, видавництво “Мандрівець” та асоціація розвитку творчої особистості “ВАРТО” проводять у м. Черкаси авторський науково-практичний семінар “МНЕМОТЕХНІКА: ТЕХНОЛОГІЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСВОЄННЯ ІНФОРМАЦІЇ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ” Відділ дошкільної освіти КЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників” ЧОР, видавництво “Мандрівець” та асоціація розвитку творчої особистості “ВАРТО” проводять у м. Черкаси авторський науково-практичний семінар “МНЕМОТЕХНІКА: ТЕХНОЛОГІЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСВОЄННЯ ІНФОРМАЦІЇВ УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ” ТРЕНЕР: Геннадій Чепурний
12 квіт. 2016

Майстер-клас Малюх Т.М., вихователя дошкільного навчального закладу "Вербиченька" села Березняки Тубільцівської сільської ради Черкаського району Черкаської області

12 квітня 2016 року на базі КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" був проведений майстер-клас Малюх Тетяни Миколаївни на тему "Паперопластика - як засіб художньої продуктивної активності дошкільників".
12 квіт. 2016

XХІ обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини - 2016»

З 12 по 14 квітня 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбудеться XХІ обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини - 2016».
15 бер. 2016

Інструктивно-методична нарада з питань впровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей в дошкільних навчальних закладах Черкаської області.

15 березня 2016 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, із залученням до організації заходів працівників відділу дошкільної освіти, відбулася інструктивно-методична нарада з питань впровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей в дошкільних навчальних закладах Черкаської області. Мета наради: ознайомлення учасників з концепцією програми соціальної і фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот» та формування базових знань, умінь і навичок організації освітньої роботи з дітьми в умовах дошкільних навчальних закладів на основі філософії міжнародного проекту «Афлатун».