25 вер. 2018

Обласний семінар «STEM-освіта у закладах дошкільної освіти: граємо, розвиваємо, навчаємо»

25 вересня 2018 року працівниками навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у співпраці з відділом дошкільного навчання проведено обласний семінар «STEM-освіта у закладах дошкільної освіти: граємо, розвиваємо, навчаємо» за участю керівників методичних об’єднань завідувачів ЗДО області.
24 вер. 2018

Анкета для вихователів закладів дошкільної освіти (очно-дистанційні курси 4+3)

27 серп. 2018

Повідомляємо, що відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання казки для розвитку емоційної сфери дітей дошкільного віку».
1 черв. 2018

Щорічний спортивний фестиваль у закладах дошкільної освіти Черкаського району

Із метою виховання у дітей інтересу до фізичної культури і спорту, як вагомого засобу зміцнення здоров’я, формування усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя, сприяння розвитку рухових умінь та навичок, почуття колективізму, дружби та взаємодопомоги з 31 травня по 05 червня 2018 року у закладах дошкільної освіти району проведено спортивний фестиваль.
12 бер. 2018

Обговорення

7 лют. 2018

Лист роз'яснення що до атестації

Щодо атестації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти які працюють не за фахом
2 лют. 2018

АНКЕТА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Анкетування
31 січ. 2018

Реєстрація на тренінги з професійного розвитку педагога

Для вчителів трудового навчання та технологій, які прибули на курси (очно-дистанційні) з 29 січня 2018 року
30 січ. 2018

Всеукраїнський конкурс «Освітній Оскар-2017».
17 січ. 2018

Повідомляємо, що відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Організація продуктивної діяльності дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти та сім’ї» (методика)