10 бер. 2016

Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах"Hello English"

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України (далі МОН) на 2016 рік у рамках реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року роком англійської мови в Україні у період з 10 березня до 10 червня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах "Hello English". Мета заходу - забезпечення якісної реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов, активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму, виявлення і популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.
4 лют. 2016

Семінар-практикум

19 січ. 2016

Використання творів Лесі Українки під час виховання ціннісного ставлення до природи

1 січ. 2016

З Новим роком!

12 лист. 2015

Обласний науково-практичний семінар методистів з питань дошкільної освіти районних(міських) методичних кабінетів відділів освіти з проблеми: «Формування духовно-моральних основ особистості».

Відповідно до плану Черкаського ОІПОПП 12 листопада 2015 року відбувся обласний науково-практичний семінар методистів з питань дошкільної освіти районних(міських) методичних кабінетів відділів освіти з проблеми: «Формування духовно-моральних основ особистості».
22 жовт. 2015

Відкриття дошкільного навчального закладу «Яблунька» с. Степанки

В останні дні осені відбулась визначна подія - свої двері для 60 малюків відкрив дошкільний навчальний заклад «Яблунька» с.Степанки.
21 жовт. 2015

Майстер-клас

21жовтня 2015 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №41 «Дударик» (завідувач Тябут Л.Г.) був проведений майстер-клас щодо ознайомлення дітей з народними ремеслами.
20 жовт. 2015

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів Черкаського району

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів Черкаського району.
13 жовт. 2015

Навчальний семінар «Теорія і методика освіти для сталого розвитку».

13.10.2015 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 89 «Віночок» Кудін ВалентиноюСеменівною, завідувачем лабораторії виховної роботи та Сіренко Аллою Євгенівною, завідувачем відділу дошкільної освіти був проведений навчальний семінар «Теорія і методика освіти для сталого розвитку».
6 жовт. 2015

Семінар-тренінг «Теорія і методика освіти для сталого розвитку»

6 жовтня 2015 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №25 «Пізнайко» м. Черкас відбувся навчальний семінар-тренінг «Теорія і методика освіти для сталого розвитку» керівниками якого були завідувач лабораторії виховної роботи Кудін Валентина Семенівна та завідувач відділу дошкільної освіти Сіренко Алла Євгенівна Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.