4 лют. 2019

Анкетування
10 груд. 2018

Традиційний конкурс «Панич та Панночка

У дошкільному навчальному закладі «Дніпряночка» села Червона Слобода Черкаського району відбувся 25 традиційний конкурс «Панич та Панночка – 2018».
28 лист. 2018

Науково-методичний семінар

Обласний науково-методичний семінар «Сучасні цифрові технології у системі методичної роботи»
21 лист. 2018

Навчальний семінар-тренінг

Навчальний семінар-тренінг «Розвиток у дітей навичок самозахисту в процесі дошкільної освіти»за програмою «Навчіть дитину захищатися»
13 лист. 2018

Інформація про науково-методичний семінар «Сучасні цифрові технології у системі методичної роботи»

28 листопада 2018 року відповідно до річного плану комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить науково-методичний семінар «Сучасні цифрові технології у системі методичної роботи» для головних спеціалістів управлінь освіти та методистів методичних служб з питань дошкільної освіти районних та міських методичних кабінетів.
13 лист. 2018

Інформація про тренінг "Програмові основи і методика дитячої хореографії" тренер Шевчук А.С.

29 жовт. 2018

Відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводив Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання казки для розвитку емоційної сфери дітей дошкільного віку».
25 жовт. 2018

Семінар для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Черкаського району «STEM-освіта у закладах дошкільної освіти: граємо, розвиваємо, навчаємо»

25 жовтня 2018 року працівниками навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у співпраці з відділом дошкільного навчання проведено семінар для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Черкаського району «STEM-освіта у закладах дошкільної освіти: граємо, розвиваємо, навчаємо».
22 жовт. 2018

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИХОВАТЕЛІВ, ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗКУЛЬТУРИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

28 вер. 2018

Всеукраїнський День дошкілля

28 вересня у м. Києві були проведені заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.