25 квіт. 2019

ХХYІ-й міський шашковий турнір серед здобувачів дошкільної освіти закладів дошкільної освіти міста Черкаси

22 квіт. 2019

Канівський літературний конкурс «Весняний дивограй»

У закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №9 «Садко» пройшов Канівський міський літературний конкурс «Весняний дивограй», який організовано з метою популяризації творів відомих класиків української літератури та активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку.
12 квіт. 2019

Літературно-музичний фестиваль "Поезія Т.Г.Шевченка - скарб української душі"

В м. Черкаси відбувся літературно-музичний фестиваль "Поезія Т.Г.Шевченка - скарб української душі" присвячений 205-й річниці від дня народження Кобзаря.
31 бер. 2019

Організація народознавчої діяльності з дітьми дошкільного віку» (методика)

30 бер. 2019

Цікаві події дошкілля міста Канева

Навесні у дошкіллі Канева відбуваються цікаві та захоплюючі заходи: щосереди проходять консультативно- методичні дні у закладах дошкільної освіти, де надається методична та організаційна допомога колективам дошкільних закладів працівниками відділу освіти; проводяться методичні об’єднання педагогічних працівників, на яких педагоги діляться власним досвідом роботи з колегами міста, презентують творчі доробки дошкільних закладів міста щодо реалізації завдань дошкільної освіти, ефективні форми та методи освітньої роботи з дітьми дошкільного віку.
15 бер. 2019

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти Монастирищенського району.

15 бер. 2019

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти Христинівського району.
27 лют. 2019

Х ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ«ПЕРСПЕКТИВА-2019»

14 - 19 червня 2019 року, в Миколаївській області, Березанський р-н, с.Коблеве, вул. Степова, 4а, База відпочинку «НИВА ЗОЛОТАЯ» курорт КОБЛЕВЕ Чорноморського узбережжя, відбудеться Х ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ«ПЕРСПЕКТИВА-2019»
4 лют. 2019

Про проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №2.4-312 від 28.01.2019 інформуємо, що Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» реалізує просвітницько-виховний проект, спрямований на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.
4 лют. 2019

Інформація про Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти