17 трав. 2017

Майстер - клас на тему «Формування у дітей дошкільного віку моделей поведінки орієнтованих на сталий стиль життя»

У дошкільному навчальному закладі «Яблунька» села Худяки проведено майстер - клас на тему «Формування у дітей дошкільного віку моделей поведінки орієнтованих на сталий стиль життя». Мета майстер - класу: залучення вихователів ДНЗ Черкаського району до освіти для сталого розвитку, опанування міжнародного досвіду у цьому напрямі.
11 трав. 2017

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №9 «Садко» пройшов міський літературний фестиваль «Весняний зорепад»

Який організовано з метою популяризації творів відомих класиків української літератури та активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку. У літературному фестивалі змагалися діти середнього та старшого віку. Кожен учасник, а їх було дев’ять дошкільнят, демонстрував свій поетичний талант виразного декламування віршів, артистичне розігрування художніх творів у інсценуванні.
17 квіт. 2017

Обласний семінар спеціалістів з питань дошкільної освіти: завідувачів, методистів та координаторів проекту на тему: «Актуальність проблеми фінансово-економічного виховання в сучасному світі».

У дошкільному закладі (ясла-садок) №6 «Теремок» відбувся обласний семінар спеціалістів з питань дошкільної освіти: завідувачів, методистів та координаторів проекту на тему: «Актуальність проблеми фінансово-економічного виховання в сучасному світі».
17 бер. 2017

З Днем народження, Афлатунчику!

У дошкільному навчальному закладі «Теремок» пройшло свято - розвага «З Днем народження, Афлатунчику!».
14 бер. 2017

Розпочато навчання педагогічних працівників дошкільних начальних закладів за програмою «Навчіть дитину захищатися»

14-15 березня 2017 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» обласний центр практичної психології і соціальної роботи та відділ дошкільного навчання провели дводенний навчальний семінар-тренінг за програмою «Навчіть дитину захищатися» для першої групи педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів.
23 лют. 2017

«Шашковий турнір - 2017» серед дітей старшого дошкільного віку м. Канів

У Канівському дошкільному навчальному закладі №4 «Білочка» відбувся міський шашковий турнір серед дітей старшого дошкільного віку.
8 лют. 2017

Долучайтесь до вебінару

Дізнайтеся все про індивідуальний розвиток дитини на безплатному вебінарі «Дитина замовляє розвиток», який відбудеться 8 лютого 2017 року. Початок трансляції о 13:00.
24 січ. 2017

Повідомляємо, що відповідно до річного плану КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника»
17 січ. 2017

У місті Жашкові відбувся районний семінар по використанню інноваційних технологій на базі дошкільного навчального закладу №5 «ДЗВІНОЧОК».

Були проведені заняття по пізнавальному розвитку та з музичного виховання. У своїй роботі фахівці даного навчального закладу застосовують програми з використанням методів та прийомів мнемотехніки Генадія Анатолійовича Чепурного.
15 січ. 2017

«Інтерактивна школа творчого вчителя»

Для подальшого надання безкоштовної методичної підтримки вчителям, вихователям та методистам видавництво «Ранок» продовжує проводити вебінари онлайн - проекту «Інтерактивна школа творчого вчителя».