11 лист. 2019

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти (стаціонарна форма)
21 жовт. 2019

Курси підвищення кваліфікаціївихователів закладів дошкільної освіти (очно-дистанційна форма)

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти (очно-дистанційна форма)
27 вер. 2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Делегація працівників дошкільної освіти Черкаської області відвідала святкові заходи з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля
28 серп. 2019

Серпнева педагогічна конференція працівників освіти

28 серпня 2019 року на Черкащині відбулася серпнева педагогічна конференція працівників освіти, яка була присвячена початку нового навчального року.
27 трав. 2019

Методичне об'єднання інструкторів з фізичної культури м. Черкаси

Методичне об'єднання інструкторів з фізичної культури м. Черкасина тему "Використання ігор змагального характеру в фізкультурно-оздоровчій роботі з дошкільниками"
23 трав. 2019

Всеукраїнський науково-методичний семінар (у форматі фестивалю) з питань упровадження інноваційної програми «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку»

23 травня 2019 делегація від Черкаської області взяла участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі (у форматі фестивалю) з питань упровадження інноваційної програми «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», який відбувся у м. Київ.
23 трав. 2019

Науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти з проблеми: «Ранній розвиток дітей дошкільного віку»

23 травня 2019 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти з проблеми: «Ранній розвиток дітей дошкільного віку».
20 трав. 2019

Курси підвищення кваліфікації вихователів, інструкторів фізкультури закладів дошкільної освіти

Курси підвищення кваліфікації інструкторів фізкультури, вихователів закладів дошкільної освіти
13 трав. 2019

День матері

Вихованці закладів дошкільної освіти Черкас зі своїми мамами стали учасниками міського свята – Дня матері.
12 трав. 2019

Міжнародний фестиваль арт-терапії "АРТ-ПРАКТИК. ДІТИ"